Skubiai dovanojamas bokseris

Paskelbta: 31 liepos, 2014 14:37

Skubiai dovanojamas bokseris – istorija, kuriai puikiai tinka visiems žinomas posakis „Myliu, noriu – negaliu…“
Visi žinome, kaip užklupus sunkumams gyvenime dažnam nusvyra rankos, o iš sielvarto ir nežinios, kur ieškoti pagalbos, priimami skuboti sprendimai. Taip mūsų istorijos pagrindinis veikėjas atsidūrė ant veterinarijos gydyklos slenksčio, kur pagalbos ranką ištiesė rūpestingi gydytojai, nukreipę šunelį su šeimininke pas VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ savanorius. Taigi turėjome progą apsilankyti svečiuose pas ponią Virginiją ir susipažinti su Dobilu.

Bokseriuko šeimininkei, deja, nelengvas gyvenimo periodas – išsiskyrus su vyru paaiškėjo, kad vienai pasirūpinti šiuo gražuoliu nebus įmanoma. Šuo yra hiperaktyvus, reikalaujantis daugybės pasivaikščiojimų, žaidimų ir kitos aktyvios veiklos gamtoje. Tačiau šiuo metu jam tenka gyventi ankštame bute, iš kurio ištrūkti kur nors erdviai palakioti beveik nėra galimybių, mat šeimininkė neturi automobilio, o išsilakstyti aplink namus taip pat problematiška – sulaukiama kaimynų pasipiktinimo. Linksmajam Dobilui ne į naudą ir tai, kad jo dabartinė šeimininkė – gydytoja, o tokia profesija neretai reikalauja didžiosios dalies jos laiko, tenka budėti paromis. Tuo tarpu šuo tuo metu vienas lindi namuose, laukdamas nesulaukdamas, kada galės ištrūkti į laukus.

Susiklosčius tokiai situacijai, nors ir per ašaras, bet norėdama Dobilui kuo geresnio gyvenimo, jo šeimininkė yra apsisprendusi surasti jam naujus namus, kuriuose būtų pačios tinkamiausios sąlygos auginti tokios veislės šunelį. Būsimiems šeimininkams svarbu žinoti, kad Dobilo antras mėgstamiausias užsiėmimas (žinoma, po dūkimo lauke) – svajingai žiūrėti pro langą. Juk reikia kartais ir pailsinti raumenukus. Be to, šis šuo – puikus modeliukas, jo garbei yra net nupieštas portretas ant šilko. Te neapgauna niekieno šis neva piktas bokseriškas snukutis – kol lankėmės svečiuose, pamatėme, kad tai taikus ir mielas šuo, su fotografe Toma jis iš karto „rado bendrą kalbą“.

Jei esate aktyvaus poilsio ir žinoma bokserių mylėtojas, tai puiki proga įgyti naują draugą, ištikimiausią ir linksmiausią šeimos narį, su kuriuo jūsų gyvenimas, garantuojame, nušvis naujomis spalvomis. Dobilas laukia Jūsų!

Dėl šuns galite kreiptis į ponią Virginiją telefonu: 869437457

Fotografė: Toma Špakauskaitė, www.tphoto.lt