Sterilizacijų programos Ukrainoje naujienos

Paskelbta: 25 spalio, 2022 23:37

Šiai dienai sterilizacijų Ukrainoje programoje sterilizuota/kastruota 550 gyvūnų (414 katės/katinai ir 136 kalės/šunys).

Pvz. tai yra ~6 600 kačiukų naujagimių  per metus. O  per katės reprodukytvų laikotarpį, kuris tęsiasi apie 8 metus – ~53 000 kačiukų. Karo ir nevaldomo kiekio alkanų gyvūnų situacijoje jie, ko gero, būtų sudraskyti alkanų šunų, nušauti arba mirtų kraupia mirtimi, sužaloti bombų. Tokį kiekį gyvūnų jau išgelbėjome nuo protu nesuvokiamos kančios 

😔

Ačiū Jums už pagalbą ukrainiečiams kovoje su benamių gyvūnų katastrofa.

Mūsų kolegė Светлана Матвеева, Krivoj Rog regiono koordinatorė, dėkodama Jums už jautrumą ir pagalbą Ukrainos gyvūnams,  pasakoja, kad  bėgdami nuo karo žmonės paliko daugybę savo augintinių, kas turėjo didžiulę įtaką benamių gyvūnų populiacijos didėjimui. Ji dėkoja lietuviams už finansinę pagalbą, nes karo metu daugybė urainiečių yra netekę darbų, negauna pajamų ir jiems sunku skirti ne tik laiko, bet ir finansų benamių gyvūnų priežiūrai. 

Būsime Jums dėkingi, jei prisidėsite prie projekto “Ukrainos gyvūnai”, kuriuo mes kartu stabdome benamnių gyvūnų populiacijos didėjimą Jūsų finansuojamų sterilizacijų dėka:

VšĮ “Gyvūnų gerovės iniciatyvos”

Įmonės kodas: 302842427

LT597300010171499262, Swedbank

PayPal https://bit.ly/GGI_PayPal

Sterilizacijų taškai, kuriuose vykdomos nemokamos , t.y. Jūsų finansuojamos sterilizacijos: ČIA

Už pagalbą organizuojant projektą esame dėkingi Yuliya Firka ir Irka Ice bei jų atstovaujamoms organizacijoms Pomoc zvířatům UA / Допомагаємо тваринам UA ir Барбос ♥️