Tarptautinė šuns diena

Paskelbta: 25 balandžio, 2016 10:49

Sekmadienį šventėme geriausio žmogaus draugo – šuns dieną. Lietuvos kinologų draugijos organizuota šventė Vilniuje vyko prie Baltojo tilto, kur susirinko būrys gyvūnų mylėtojų su savo keturkojais. Šventėje  dalyvavo ir VšĮ “Gyvūnų gerovės iniciatyvos” savanorių (ir keturkojų) komanda. Visi, nepabijoję rudeniško pavasario oro, galėjo dalyvauti loterijoje ir laimėti kvepiančius, natūralius “Petberry” šampūnus šunims bei “Olivers” skanėstus.

Tokią lietingą ir šaltą dieną kaip niekada buvo aktualus klausimas: kurgi kartu su savo augintiniu nueiti sušilti, išgerti karštos kavos, jei sekmadienio popietę dar nesinori namo? Žinoma, į kavines, kurios draugiškos gyvūnams! Gal ir nustebsite, tačiau tokių vietų Vilniuje ir visoje Lietuvoje yra daugybė, o informaciją apie jas galima rasti tinklapyje www.draugiskigyvunams.lt.

Salotų baras “Mano guru” – viena  iš tokių geranoriškai ir draugiškai nusiteikusių kavinių, taigi čia VšĮ “Gyvūnų gerovės iniciatyvos” ir sukvietė šventės dalyvius naudingai ir produktyviai pratęsti sekmadienio. Keturkojams džentelmenams ir damoms buvo skaitoma etiketo paskaita – kaip dera elgtis, atėjus į restoraną ar kavinę, kad vėliau šeimininkui netektų raudonuoti. Klausytojai buvo pavyzdingi ir kultūringi, kai kurie netgi skrebeno užrašus ir už tai vėlgi buvo pavaišinti šuniškais gardėsiais.  

Taip pat, organizacija dėkinga kostiumų nuomos salonui „Merkada“ už šuns kostiumą!

Daugiau akimirkų rasite ČIA.

 

Milda Bukantytė

VšĮ “Gyvūnų gerovės iniciatyvos”