Turkijos prekybos centras leidžia benamiams šunims miegoti viduje

Paskelbta: 12 sausio, 2017 18:24

Šis Turkijos prekybos centras leidžia benamiams šuneliams miegoti viduje, kad pastarieji nesušaltų.

Be abejonės, mūsų keturkojų draugų gyvenimas gali būti pakankamai sunkus, o kalbant apie maistą, pastogę ir meilę – tiesiogiai priklauso nuo mūsų. Galime pasidžiaugti, kad nepaisant daugybės liūdnų naujienų apie gyvūnus, pasaulyje vis dar egzistuoja gėris. Ši, visuotinio susidomėjimo sulaukusi nuotrauka, kuria pasidalino Imgur svetainės vartotojas, būtent tai ir parodo – vilties yra!

Po visai neseniai Turkijoje prasiautusios pūgos, Atrium prekybos centras, esantis Bakirkoy, Istambulo kaimynystėje, atvėrė duris benamiams šunims, kad šie galėtų išvengti naktimis stingdančio šalčio. Prie gražaus poelgio prisijungė ir gyvūnų mylėtojai – šuniukams atnešė apklotų. Kiti geros širdies žmonės davė keturkojams maisto, kad jiems netektų miegoti tuščiais pilvukais.

Vienas iš savanorių, parūpinęs šunims maisto ir apklotų, Turkijos CNN kanalui sakė: “jeigu kiekvienas iš mūsų padėsime tiek, kiek galime, visi benamiai gyvūnai bus geros formos, o juk jiems pagalba reikalinga visame pasaulyje.”

Mes tikime, kad kiekvienas šunelis nusipelnė vakarais būti šiltai apkamšytas.

Esame dėkingi Atrium prekybos centrui Turkijoje, kad čia benamiams šuniukams atidaromos durys ir jie gali žvarbias naktis praleisti viduje. Nors Stambulas yra toli nuo JAV, daugelis žmonių nesuvokia kokia rimta yra benamių augintinių problema. Kol mes mylime ir lepiname savo turimus augintinius, pamirštame apie faktą, kad pasaulyje apie 70 milijonų benamių kačių ir šunų gyvena gatvėje.

Žiemos metu imdamiesi papildomų priemonių užtikrinsime, kad mūsų keturkojai draugai bus saugūs ir nesušals. Ypač svarbu – niekada nepalikite savo šuns ar katino lauke, kuomet krenta oro temperatūra. Nesvarbu, kiek laipsnių rodo termometras – žvarbus vėjas kelia grėsmę augintinio gyvybei. Jie yra jautrūs šaltam orui, tad palikus keturkojus lauke, kyla nušalimų ir hipotermijos grėsmė. Atvira nosies, ausų ir pėdučių oda gali nušalti labai greitai, sukeldama gyvūnui nuolatinį skausmą. Taip pat labai svarbu, kad jūsų augintiniui visada būtų prieinamas dubenėlis švaraus vandens. Daugiau patarimų, kaip apsaugoti savo keturkojį draugą žiemos metu, rasite čia ir nepamirškite šia informacija pasidalinti su draugais.

Jeigu galvojate apie augintinio įsigijimą, labai prašome – paimkite iš prieglaudos, o ne pirkite pagal skelbimus. O jeigu norėtumėte prisidėti prie keturkojų gerovės – išbandykite savanorystę gyvūnų prieglaudoje. Tai, kas iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti nereikšmingas užsiėmimas, iš tiesų taps milžinišku indėliu keturkojų, ir jūsų pačių gyvenime.

o4gukh1r-768x481

Šaltinis: http://www.onegreenplanet.org/news/mall-in-turkey-let-homeless-dogs-sleep-inside/