Ukrainos prieglaudoms reikalinga mūsų visų pagalba

Paskelbta: 26 vasario, 2022 20:04

Dėkojame, kad registruojatės anketoje dėl gyvūnų priėmimo į savo namus ar pagalbos juos transportuojant, jūsų jau virš 1500! Kviečiame ir toliau registruotis: https://bit.ly/UkrainosGyvūnai

Dedame visas pastangas bendraujant su Ukraina ir Lenkija, tačiau gyvūnų išvežimas šiuo metu yra per sudėtingas, o galbūt ir ne reikalingiausias žingsnis. Dabar ypatingai svarbu padėti prieglaudoms, kurios rūpinasi ne tik savo gyvūnais, bet ir likusiais be šeimininkų. Dauguma jų neturi pakankamai maisto atsargų ir finansų joms įsigyti, kol įsigijimas vis dar yra įmanomas, todėl pradėsime kelti informaciją apie kiekvieną iš jų, ko ir kiek tiksliai reikia, kaip padėti.

Aukoti galėsite arba tiesiogiai prieglaudoms į jų sąskaitas, arba į mūsų sąskaitą, atidarytą būtent Ukrainos prieglaudų reikmėms. VISI PINIGAI PASIEKS PRIEGLAUDAS, kurioms pagalbos reikia labiausiai, projekto administravimui jokia dalis nebus skirta:
VšĮ “Gyvūnų gerovės iniciatyvos”
LT897300010171249917

Taip pat kontaktuojame su institucijomis Ukrainoje dėl galimybės įvažiuoti teikti humanitarinę (gal reikėtų vadinti animalitarinę) pagalbą vietoje, tad jei atsirastų žmonių, kurie pasiryžtų važiuoti esant tokioms galimybėms – susisiekite su mumis beatrice@ggi.lt.