Vieversio šventės dalyviai tapo skandinamo šuns gelbėtojais

Paskelbta: 28 vasario, 2013 15:01

Vasario 24 diena – pirmoji lietuvių kalendorinė pavasario šventė, kai parskrenda vyturiai. Vaikams skirtą šventę aptemdė neblaivus pilietis, kuris bandė skandinti savo šunį.

suo1-1024x768

Vyturio dienos proga Plungės nevyriausybinės organizacijos – klubas „Oginskių dvaro bičiuliai“ ir „Saulutės“ draugija pakvietė plungiškius į paukštelių lesinimo popietę. Joje ypač gausiai dalyvavo Senamiesčio vidurinės mokyklos moksleiviai su mokytoja Alma Šakiene ir akademiko A.Jucio pagrindinės mokyklos jaunųjų turistų būrelis „Šimtakojis“, vadovaujamas mokytojos Ilonos Vaitiekutės.

Puikią šventės nuotaiką aptemdė dviejų mergaičių atnešta žinia, jog jos matė, kaip vidury baltos dienos parke vyras kankina didelį šunį: surišo kojas, mušė, bandė skandinti. Būrys vaikų patraukė gelbėti gyvūno.

Ant tvenkinio rastas kankintas šuo surištomis kojomis, pririštas prie medžio. Vaikus labai išgąsdino aplink šunį vaikščiojęs neblaivus pilietis.

Plungės policija sureagavo operatyviai: greitai atvyko ir išsivežė šunį ir jo kankintoją.

Šventėje dalyvavę vaikai labai didžiavosi, kad išgelbėjo gyvūno gyvybę.

Nuoroda į šaltinį: http://grynas.delfi.lt/gyvenimas/vieversio-sventes-dalyviai-tapo-skandinamo-suns-gelbetojais.d?id=60797047

VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ kreipėsi į Plungės r. PK su prašymu suteikti informaciją, ar yra pradėtas ikiteisminis tyrimas ir kas perėmė tolimesnę šuns globą. Buvome nukreipti į Plungės r. apylinkės prokurorę I. Dačkauskienę, kuri mums padeda toliau. Išsiųsti prašymai žemiau.

2-822x1024 1-806x1024

PL31

PL4

PL1