Vilniuje statomi nameliai katėms, tačiau jų reikia gerokai daugiau

Paskelbta: 20 sausio, 2023 22:29

Kaip jau rašėme, mūsų organizacijos savanoriai Arvydas Vitkevičius ir Mindaugas Ukoer ėmėsi padėti benamiams kačiukams ir mūsų bičiulių Padirbtuvės dirbtuvėse meistrauja katėms namelius, kad atėjus žiemai šie benamiai gyvūnai nešaltų letenėlių bei turėtų užuovėją, kur prisiglausti ir pavalgyti.
Labai džiugu, kad po mūsų skelbimo atsiliepė nemažai norinčių padėti Arvydui ir Mindaugui. Kompanija jau buvo susirinkusi, išnagrinėjo brėžinius bei jau pradėjo kačių namelių statybos darbus.

Vaikinai paskaičiavo, kad savanoriams vieno namelio statybai reikalingi apie 100 eur medžiagoms įsigyti. Jie prašo Jūsų paaukoti medžiagoms namelių statybai, kad gatvės katukams netektų šalti 🐾
Aukoti galite bankiniu pavedimu arba PayPal platformoje.
Duomenis rasite čia: https://bit.ly/GGI-Paaukoti-Kačiu-Nameliams
Paskirtyje įrašykite: “Kačių nameliams”.

Kviečiame ir kitų miestų savivaldybes, gyvūnų aktyvistus sutelkti pajėgas ir pasirūpinti miesto, gyvenvietės benamiais katinais pagaminant jiems kačių namelius, kurių brežinius esame parengę ir jais galite drąsiai naudotis: https://bit.ly/GGI-Ziemos-Nameliai-Katems. Bet kokiu atveju nepamirškite suderinti šių namelių pastatymo vietą su savo miesto savivaldybe.

LRT reportažas pasakoja apie augantį namelių poreikį benamėms katėms ir Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjos Sigita Rudėnaitė iniciatyvą – ačiū jai už tai 🙏