VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ tampa NVO avilio dalimi

Paskelbta: sausio 31, 2014 19:00

Jau nuo vasario 4 dienos „Gyvūnų gerovės iniciatyvų“ savanoriai ir bendraminčiai kiekvieną antradienį 19 val. renkasi NVO avilyje – geresnėje vietoje prasmingam darbui. Visi norintys prisijungti – labai laukiami. Atsineškite ir savo idėjas :)

NVO_Avilys-150

 

NVO Avilys įsikūrė 2010 metais nešinas misija atrasti ir realizuoti sinergijas tarp skirtingų NVO ir tokiu būdu bendromis jėgomis sukurti daugiau vertės visuomenei. Nuo pat pradžių Nevyriausybinių organizacijų Avilys tapo bendruomenine nevyriausybinių organizacijų ir socialinių inovatorių darbo, kūrybos ir bendravimo erdve.

Šiai dienai Avilį sudaro virš 10 nevyriausybinių organizacijų, t.y. “Nacionalinis socialinės integracijos institutas”, VŠĮ “Geros valios projektai”, Vilniaus jaunimo organizacijų sąjunga “Apskritasis stalas”, Bendruomenių kaitos centras ir daugelis kitų. Po vienu stogu veikia ne tik nevyriausybinės organizacijos, tačiau ir Viniaus Hub’eriai, smulkūs verslai. Kartu su organizacijomis glaudžiasi ir visoje Lietuvoje puikiai žinomi projektai, iniciatyvos, tokios kaip “Gyvoji biblioteka”, “Aukok.lt”, “Pagalba daiktais”, “Pagalba reklama” “Socialinis taksi”, Vilniaus jaunimo organizacijų sąjungos “Apskritasis stalas” jaunimo organizacijų inkubatorius.

Svarbiausia tai, jog drauge gyvendami socialiniai inovatoriai ir nevyriausybinės organizacijos turi galimybę ne tik dalintis patirtimi, idėjomis, tačiau taip pat kartu jas įgyvendinti, su bendraminčiais pasiekti didesnių ir prasmingesnių tikslų, vystyti ir skleisti socialines inovacijas Lietuvos visuomenėje.

NVO Avilys siekia užtikrinti visas geriausias sąlygas nevyriausybinėms organizacijom veikti. Jie įsikūrę pačiame miesto centre- Gedimino pr. 21, visada laukia organizacijų, norinčių prisijungti, kartu gyventi, veikti ir dalintis idėjomis. Taip pat NVO Avilys- erdvė jūsų organizacijos, neformalios grupės renginiams, susirinkimams. Avilio tikslas- užtikrinti, jog Vilniaus mieste neliktų nevyriausybinių organizacijų neturiničių erdvės savo veiklai.