Žirgai nusipelnė meilės ir pagarbos

Paskelbta: 20 spalio, 2023 16:59

Norime supažindinti Jus su dar viena gyvūnų gerovės problema ir paskatinti Jus prisidėti prie jos įgyvendnimo – #EndTheHorseSlaughterAge.

Štai keletas faktų, kuriuos pateikė Tušti narvai kviesdami pasirašyti peticiją: https://eci.ec.europa.eu/033/public/#/screen/home

❗Nekaltas gyvūnas, visą savo gyvenimą atitarnavęs kaip augintinis, patenka į sunkvežimį. Dešimtis valandų jis blaškosi priekaboje, negalėdamas suvokti, kas vyksta. Jis slysta ir krenta ant grindų. Jam šokas. Visas jo pasaulis pasikeitė vos per vieną parą.

❗ Su daugybe tokių kaip jis, žirgas įvaromas į skerdyklą. Jis mato, kaip kiti, trankomi strypais, yra tempiami iš vienos vietos į kitą. Jis užuodžia kraujo kvapą. Jis jaučia baimę. Ir jis žino, kad jis gali būti kitas.

❗ Darbuotojui priėjus prie žirgo, jis mėgina bėgti. Jis nenori mirti. Tačiau skerdykloje jo laukia tik vienas likimas. Šūvis pneumatiniu pistoletu į galvą ir gerklės perpjovimas. Dažniausiai skerdyklos pritaikytos galvijams, bet ne žirgams, tad gerklė perpjaunama jiems būnant visiškai sąmoningiems. Tokį košmarą Europos Sąjungoje kiekvienais metais patiria apie 250 000 žirgų.

Tačiau dabar Jus galite tai pakeisti🙏

Pasirašykite Europos piliečių iniciatyvą. Sustabdyk arklių skerdimą VISOJE Europos Sąjungoje 👉https://eci.ec.europa.eu/033/public/#/screen/home

Dėl šios iniciatyvos skatinimo į mus kreipėsi ir mūsų bičiuliai Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! iš Lenkijos su kuriais susidraugavome dirbdami prei pagalbos Ukrainos gyvūnams projekto.

Palaikome iniciatyvą #EndTheHorseSlaughterAge kartu su Tušti narvai ir Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! Skatiname pasirašyti peticiją dėl arklių skerdimo stabdymo.