Kaip gyvena kumelė Loreta?

Paskelbta: balandžio 16, 2016 13:33

Net ir kilniausią širdį bei tyriausius norus turintiems žmonėms kartais nusvyra rankos, kai laiko neužtenka, sistema neveikia ir todėl negali padėti gyvūnui tiek, kiek jam tos pagalbos reikia arba taip greit, kaip norėtum.

Kumelės Loretos istorija sudėtinga. Dar sausio mėnesį gavę pranešimą apie neprižiūrimą, sunkios būklės kumelę Karklėnų kaime, vykome net neįsivaizduodami kas mūsų laukia. Nuvykus į vietą su Žirgų globos asociacijos atstovais, kumelė buvo apžiūrėta bei iškviestas veterinarijos gydytojas, kuris atliko apžiūrą, suleido būtinus vaistus bei pateikė išvadas apie baisią Loretos sveikato būklę (plačiau https://ggi.lt/kumele-karklenu-km/)

Ne gana to, bandant perimti kumelę, buvo užpultas mūsų savanoris ir sudaužytas automobilis.

Bet jei kas šiandien paklaustų ar, vis tik, buvo verta paaukoti tas automobilio dureles ir stiklą dėl šios nuostabios kumeles, gavusios antrą šansą gyventi pilnavertį gyvenimą ir būti mylimai… Nė nedvejodami sušuktume: “Taip!”

Balandžio 15 dieną, bene vienintėlį saulėtą balandžio penktadienį, esame Rokiškyje, kur kumelę Loretą fotografuojame mūsų projektui www.neBrisius.lt. Pakeliui aplankėme ir mūsų draugų Žirgų globos asociacijos globotinius.

Įkvėpiančios ir saulėtos kelionės akimirkas rasite galerijoje. O neBrisius.lt rasite visą istoriją ir fotosesijos nuotraukas jau netrukus!

VšĮ “Gyvūnų gerovės iniciatyvos” vykdo labai daug veiklos gyvūnų gerovės labui Lietuvoje. Tačiau kai kurie darbai taip ir lieka nepadaryti dėl lėšų trūkumo.
Organizacijos veiklą galite paremti aukodami pavedimu arba per PayPal sistemą. Taip pat vis dar galite skirti savo 2% GPM.
Mums tai – LABAI DAUG. Mums tai – IŠGELBĖTA GYVYBĖ.
Daugiau informacijos: www.ggi.lt/parama!