“Kudliaus” projekto dalyvis Barsikas

Paskelbta: 26 gegužės, 2015 11:38

Antradienio vakaras. Dangus apsiniaukęs, pučia šaltas vėjas, tačiau diena nežada būti atšiauri. Mes nusiteikę permainoms, nes turime dar vieną “Kudliaus” projekto dalyvį Barsiką. Barsikas gyvena gyvūnų globos namuose “Lesė“, tačiau ten jam ne vieta. Toks šunelis kaip jis turi būti šeimoje, kurioje jam būtų leidžiama mylėti ir, žinoma, jam pačiam būtų atsakyta daugybe meilės. Šį kartą rinkdamiesi šunelį pasitikėjome savanoriais (nes kas, jei ne savanoriai, geriausiai pažįsta prieglaudos gyventojus), o transportuoti šunelį sutiko mūsų savanorė Santarė, kuri mums padeda jau ne pirmą kartą.

Barsikas buvo nuvežtas į kirpyklą “Šeltė” – tai mūsų projekto nauji draugai. Labai geranoriška ir savo darbą mylinti kirpėja Giedrė mums paliko labai gerą įspūdį. Kalbant su šiuo žmogumi, buvo aiškiai matyti, kad ji labai myli gyvūnus ir dirba tokį darbą iš pašaukimo. Būtent tokiam, savo darbą išmanančiam, žmogui ir norisi patikėti savo augintinį.

Barsiko kelionė buvo gana ilga (nuo prieglaudos, kuri yra Buivydiškėse, Klinikų g. 1, iki kirpyklos Vilniaus Naujamieščio centre, Algirdo g. 16/4), tačiau Barsikas laikėsi ramiai, o nuvežtas į kirpyklą buvo labai džiaugsmingai pasitiktas. “Mus labai jaukiai sutiko, greitai ir profesionaliai sutvarkė Barsiko kailiuką”, – pasakojo Santarė. Kadangi šuniukas buvo tikrai apleistas ir visas jo kailiukas buvo susivėlęs į dredus, geriausias sprendimas buvo nuskusti šunelį trumpai. Ataugęs naujas kailiukas atrodys puikiai.

Sugrąžintas šuniukas toliau gyvena “Lesės” prieglaudoje, tačiau tikimės, kad nebeilgai. Šunelis, nors jau ir nebe pirmos jaunystės, tačiau savo energija neatsilieka nuo bet kokio išdykusio jauniklio. Jo labai geras būdas, jis linksmas bei jaukus net ir jo nepažįstantiems žmonėms. Jis puikiai įsilies į Jūsų šeimos gyvenimą. Barsikas labai myli ne tik žmones, bet ir kitus gyvūnus, tad jei turite namuose katę, žiurkę raudonomis akimis ar kitą keturkojį, tai bus tik pliusas.

Dėl Barsiko globos kreipkitės:+370 60533452 Vesta

P. S. Kaip žinote, šunys nei moka vairuoti, nei turi automobilius, ypač jei jie yra beglobiai. Taigi skubiai ieškome žmonių, kurie retkarčiais galėtų padėti nuvežti kudlotą šuniuką iš prieglaudos į kirpyklą. Galbūtneturi daug laiko savanorystei, tačiau vis nori padėti gyvūnams? Nori užsidirbti karmos taškų? Nori žinoti, kad padėjai bejėgiam gyvūnėliui ne tik gerai jaustis, bet ir surasti naujus, mylinčius šeimininkus? Susisieksu „Kudliaus“ projekto koordinatore Vaida telefonu 862282321.

Taip pat galite skaityti, kaip „Kudliaus” projekte dalyvavo Badis, Pienė, Atas, Trepsius, Saimonas, Simutė, Meksika, Smala, Mergaitė

Taip pat skaitykite apie „Kudliaus” projekte dalyvavusius Knopkytę, Alaniją ir Bielką, Babaužį, Trepsių, Pupą, Mergaitę, kurie jau rado namus.

 VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“

Vaida Šaltenytė