Simutė iš Gruzdžių karantinavimo tarnybos

Paskelbta: 9 vasario, 2015 17:06

Pamenate Saimoną iš Gruzdžių? Istorija tęsiasi ir šį kartą jos herojė – Simutė. Pats sunkiausias „Kudliaus“ projekto atvejis. Iš Gruzdžių karantinavimo tarnybos atkeliavusi į gyvūnų globos namus „Šiaulių letenėlė“, kartu su Saimonu Simutė buvo perkelta į Vilniaus „Lesės“ prieglaudą. Susipažinus su kalyte, paaiškėjo, kad ji yra be galo baili (suprantama, kai augo tokiomis sąlygomis). Tačiau, kad ir koks sunkus atvejis bebūtų, tiek savanoriai, tiek visa GGI komanda negalėjo likti abejingi.

Suradę kirpėją, kuri galės susitvarkyti su labai problematišku šuneliu, pradėjome vieną sunkiausių kelionių didelių pokyčių link. Šį kartą mums talkino kirpėja Jurga, kuri įsikūrusi Šeškinės g. 22, Vilniuje, „Vaidos klinikoje“.

Labai džiaugėmės, suorganizavę šį vizitą, nes kitu atveju nebūtume radę Simutės uodegoje žaizdos. Taip, ji jau kuris laikas kentėjo skausmą, dėl to visą laiką buvo tokia jautri ir bijojo bet kokio prisilietimo. Taigi Simutė ne tik tapo tikra gražuole ir mielumo įsikūnijimu, bet dabar yra rimtai gydoma ir greitai nebejaus skausmo, taps prieraišesnė ir drąsesnė.

 

Dabar Simutė po nuodugnios veterinarų apžiūros toliau yra gydoma ir prižiūrima „Lesėje“. Prieglaudos savanoriai sakė, kad tik atvežta Simutė buvo be galo uždara ir baili, tačiau šiandien jau matyti didelis progresas. Dabar ji jau leidžiasi glostoma, saugiausiai jaučiasi užsilipusi ant sofos ar kokio kito aukštesnio baldo, tokiu būtu ji gali viską iš aukštai stebėti. Simutė mėgsta būti šukuojama, tačiau labai bijo džiovintuvo (tuo mes įsitikinome kirpykloje).

Greitu metu mergytė pasveiks ir lauks savo naujų šeimininkų. Po visko, ką jai teko patirti, Simutė nusipelnė antro šanso. Pažvelkite į nuotraukas, kokia ji miela, kokios geros ir gilios akys. Priglaudę ją, tikrai nesigailėsite, mažoji Jums atsidėkos su kaupu.

 

Simutės ir Saimono labui prašome kaip įmanoma labiau išplatinti žinią apie Gruzdžių istoriją ir kreipiamės į visus, nelikite abejingais. Gal Jūsų draugas, kaimynas, brolis ar senelis nori šunelio ir turi visas sąlygas juo pasirūpinti?

Jei Tu ar Tavo draugas norėtumėte prisijungti prie GGI savanorių komandos ir padėti šuniukams rasti namus, susisiekite su „Kudliaus“ koordinatore Vaida (tel. nr.: 862282321). Laukiami visi aktyvūs žmonės, kurie gali padėti ne tik transportu, bet ir fotografavimu, reklamos kūrimu bei atliekant kitus darbus. Nelikite abejingi ir galbūt šiandien išgelbėsite vieną gyvybę.

Taip pat galite skaityti, kaip „Kudliaus” projekte dalyvavo Badis, Pienė, Atas, Trepsius, SaimonasMeksika, Smala, Mergaitė, Barsikas, Borgas, Džiulė, Justas ir Čarlis.

Taip pat skaitykite apie „Kudliaus” projekte dalyvavusius Knopkytę, Alaniją ir Bielką, Babaužį, Trepsių, Pupą, Mergaitę ir Barsiką, kurie jau rado namus.

Dėl Simutės globos kreipkitės:
+370 60533452 Vesta