„Kudliaus“ projekto dalyvė – Knopkytė

Paskelbta: 10 sausio, 2015 16:37

Pikabu-1024x620

Nauji metai – nauji ratai, o kažkam – tai naujas įvaizdis ir naujos viltys. Viltys, kad pagaliau sulauks savo žmonių, kurie pasiims į savo šiltus namus, ir nebereikės tūnoti prieglaudoje tarp kitų likimo brolių ir sesių. Būtent su tokiomis mintimis šiais metais toliau tęsiame „Kudliaus“ projektą.

Mūsų laimingoji šį kartą – mažytė ir meilutė Knopkytė. Pekinukei jau šešeri metai. Visą savo gyvenimą mergaitė augo šiltuose ir jaukiuose namuose su mylinčia šeimininke, tačiau vieną dieną šeimininkė mirė ir Knopkytė atsidūrė gatvėje, nes nebuvo, kam ja pasirūpinti. Visgi gerų kaimynų, kurie šunelį jau ilgai pažinojo, dėka Knopkytė buvo išgelbėta ir nuvežta tiesiai į „SOS gyvūnų“ prieglaudą. Čia, žinoma, šuneliu buvo visokeriopai pasirūpinta.

Taip sutapo, kad tą pačią dieną, kai Knopkė atsidūrė prieglaudoje, mes buvome pradėję kito laimingojo šunelio paieškas. Kadangi mažylė buvo labai nušiurusi, nešvari ir skleidė ne pačius maloniausius kvapus, prieglaudos darbuotojai net nedvejodami pasiūlė mums ją paimti. Taip mes ir padarėme.

Kelionės metu šunelis buvo neįprastai ramus, Knopkytė moka vaikščioti su pavadėliu ir turi be galo protingas akis. Kartais net gąsdindavo, nes atrodydavo, kad ji viską supranta, ką mes kalbame. Be galo gilaus žvilgsnio savininkė. Naujiems jos šeimininkams labai pasiseks, nes nereikės jos mokyti pagrindinių dalykų.

Kalaitė po procedūrų „Dog Pearl“ kirpykloje jau laukia, kada galės vėl pajusti namų jaukumą ir žmogaus meilę.

Taip pat galite skaityti, kaip „Kudliaus” projekte dalyvavo Badis, Pienė, Atas, Trepsius, Saimonas, Simutė, Meksika, Smala, Mergaitė, Barsikas, Borgas, Džiulė, Justas ir Čarlis.

Taip pat skaitykite apie „Kudliaus” projekte dalyvavusius Alaniją ir Bielką, Babaužį, Trepsių, Pupą, Mergaitę ir Barsiką, kurie jau rado namus.

Dėl Knopkytės  globos kreipkitės:

+370 68339826 Nadia