„Kudliaus“ projekte – mielasis Borgas

Paskelbta: 23 rugpjūčio, 2015 18:01

Borgas toks mielas šunelis – tiek kirpėjos, tiek savanorės buvo patenkintos jo draugiškumu, ramumu ir mielumu. Mašinoje šunelis moka elgtis, atsisėdo po sėdyne ir visą kelią ramiai išbuvo, kirpykloje nekreipė dėmesio nei į katinukus nei į kitus šunis. Paveikė Borgas visų ten buvusių širdis!

Lesės prieglauda pasakoja, kad Borgas turi tipišką brandaus šuns bruožą: jis žino, ko nori, žino, su kuo nori draugauti, o su kuo ne, žino, ką veiks išėjęs į lauką ir ką darys grįžęs namo. Rimtumo, inteligentiškumo jam suteikia ir solidūs ūsai bei vos vos žilstelėjęs kailis. Nepaisant paminėtų jo bruožų, kiek pabendravę ir išvedę šunį į lauką pasivaikščioti, galite netrukus pagauti žaismingą ir iškalbingą Borgo žvilgsnį: „Lekiam!“ Borgas mielai žais, bet taip pat nepamirš atsižvelgti ir į vedžiotojo nuotaiką, ėjimo tempą bei norus. Šuns prigimtiniu žaismingumu galima įsitikinti ir sugrįžus po pasivaikščiojimo – jo narvelyje nuolat yra žaisliukų, nes kiek pagautas nuobodulio Borgas čiumpa žaislą ir ima jį džiugiai krimsti, cypinti ir volioti guolyje. Vėjavaikiškas, bet kartu ir inteligentiškas Borgas labai tvarkingas, jo guolis visada švarus. Borgas mėgsta jaukumą, tad be minkšto patiesalo išsisukti nepavyks. Jei jūsų namuose mėgstama ramybė, jei jūs ieškote santūraus namų gyventojo bei ištikimo, rūpestingo bei greit prisitaikančio prie jūsų draugo, Borgas – puikus variantas!

Priešistorė:

2012-05-19 šunelis rastas gulintis prie akropolio.

Dėkojame kirpyklai PET SPA, geranoriškai prisidedančiai prie gerų darbų :)

20150820_Borgas

Taip pat galite skaityti, kaip „Kudliaus” projekte dalyvavo Badis, Pienė, Atas, Trepsius, Saimonas, Simutė, Meksika, Smala, Mergaitė, Barsikas, Džiulė, Justas ir Čarlis.

Taip pat skaitykite apie „Kudliaus” projekte dalyvavusius Knopkytę, Alaniją ir Bielką, Babaužį, Trepsių, Pupą, Mergaitę ir Barsiką, kurie jau rado namus.