Donaldas Trampas įteisino žiemojančių lokių medžioklę

Paskelbta: balandžio 21, 2017 7:30

Aliaskos medžiotojai nuo dabar gali nušauti žiemojančius lokius bei naudotis orlaiviais, kad galėtų lengviau susekti savo taikinius, kadangi D. Trampo administracija panaikino iš prezidento Obamos laikų likusius gyvūnų apsaugos įstatymus.

Pagal ankstesnius įstatymus, medžiotojams buvo uždrausta tokia agresyvi medžioklė kaip šaudymas ar spąstų naudojimas prieš vilkus, kol šie su savo jaunikliais, orlaivių naudojimas susekti pilkuosius lokius, žiemojančių lokių žudymas, vielinių kilpų naudojimas, norint sugauti lokius, ar šių viliojimas maistu.

Naujasis medžioklės Aliaskoje įstatymas šią savaitę buvo oficialiai pasirašytas prezidento. D. Trampo administracija dirbo ties Obamos aplinkosaugos paveldo išardymu, panaikindami krūvą kitų federalinių klimato ir aplinkosaugos įstatymų. Praėjusią savaitę JAV prezidentas pasirašė vykdomąjį įstatymą, kuris praskynė kelią Švarios energijos plano panaikinimui, Obamos klimato politikos pasididžiavimui, kuris būtų įpareigojęs korporacijas gerokai pažaboti šiltnamio efektą sukeliančių dujų išskyrimą į aplinką.

Savo kampanijos metu prezidentas Trampas taip pat buvo pažadėjęs išbraukti Jungtines Amerikos Valstijas iš Paryžiuje priimtų susitarimų dėl pasaulinės klimato kaitos, kurie būtų privertę vyriausybę sumažinti išmetamų teršalų kiekį bent 26%.

Informacija paruošta VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos, remiantis Independent.co.uk informacija, siekiant skatinti žmones saugoti savo augintinius bei rūpintis gyvūnų gerove.

http://www.independent.co.uk/