Kaip Simutė išgražėjo Kudliaus projekte

Paskelbta: 21 kovo, 2016 10:30

Kartą praėjusi pragarą Gruzdžių karantinavimo tarnyboje, Simutė grįžta į „Kudliaus“ projektą. Pirmą kartą dalyvaudama mūsų projekte Simutė pasirodė be galo mielas ir geras šuo (kalytės pokyčiai čia ). Tačiau dėl turėtos žaizdos uodegoje (kurią radome tik nuskutę) buvo sunku ją kirpti. Nors ir nelengva buvo, tačiau galiausiai šunelis buvo sutvarkytas nuo galvos iki letenėlių. Prieglaudos vadovė patikino, kad dabar šunelis jaučiasi puikiai.

Simutė Gruzdžių istorijoje buvo neviena, tačiau visi kiti kartu atkeliavę šuniukai jau rado namus. Tad pats laikas ir jai apsistoti pas gerus žmones, kurių namuose jai bus šilta ir ramu. Simutė namų šuo, todėl naujieji jos šeimininkai turėtų į tai atsižvelgti ir suteikti jai kuo geresnes gyvenimo sąlygas.

Labai dėkojame savo draugams ir bendražygiams, kurie visada sutinka mums padėti: kirpyklai „PetSpa“ (įsikūrusi Laisvės pr. 115A, Vilniuje) ir kirpėjai Dovilei, kuri visada atranda savyje kantrybės su mumis ir mūsų mažaisiais keturkojais. Čia dirbantis kolektyvas yra vienas profesionaliausių Vilniuje, be galo mylintis gyvūnus ir visada pasiruošęs padėti nuskriaustiems.

Mes likome labai patenkinti Simutės pokyčiais. Savanorė, vežusi šunį, pasakojo, kad ir šį kartą nebuvo viskas taip paprasta, tačiau kirpėja puikiai susitvarkė su jai patikėta užduotimi. Šį kartą Simutę iš „Lesės“ prieglaudos vežė mūsų projekto pagrindinė savanorė ir laikina koordinatorė Gintė. Gintė labai atsidavusi savo veiklai ir be galo mylinti gyvūnus mergina. Tačiau net ir labai norėdamas vienas žmogus nesuvežios visos prieglaudos šunų į kirpyklas ir atgal, todėl mes vis dar tikimės, kad atsiras naujų savanorių, kurie galės padėti.

Susidomėjusius savanoryste raginame susisiekti su Vaida Šaltenyte (862282321 arba kudlius@ggi.lt). Pažadame draugišką ir jaunatvišką kolektyvą, organizuotą ir autoritetingą vadovę, kuri visada padės ir atsakys į visus klausimus su šypsena veide, bei, žinoma, įdomiai praleistą laiką gyvūnų apsuptyje.

Taip pat galite skaityti, kaip „Kudliaus” projekte dalyvavo Badis, Pienė, Atas, Trepsius, SaimonasMeksika, Smala, Mergaitė, Barsikas, Borgas, Džiulė, Justas ir Čarlis.

Taip pat skaitykite apie „Kudliaus” projekte dalyvavusius Knopkytę, Alaniją ir Bielką, Babaužį, Trepsių, Pupą, Mergaitę ir Barsiką, kurie jau rado namus.

Dėl Simutės globos kreipkitės:

+370 60533452 Vesta

VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“