„Kudliaus“ projekte – Gintarinė

Paskelbta: 5 kovo, 2015 17:20

Kai už lango jau kvepia pavasariu, tęsiame gerus darbus. Šį kartą „Kudliaus“ projekto laimingoji – pūkuotukė Gintarinė, tikra kudlės įvaizdžio atstovė. Atvykusius į beglobių gyvūnų organizaciją „SOS gyvūnai“, esančią Minsko plente 33A, Vilniuje, mergytė mus pasitiko spindinčiomis ir  vilties kupinomis akimis, tačiau tos akys bylojo ir graudžią jos istoriją. Prieš patekdama čia ji patyrė didžiulį žmonių abejingumą ir atsidūrė beglobių gyvūnų karantinavimo tarnyboje. Kai jau beveik nebuvo vilties, gerų žmonių dėka Gintarinė atkeliavo į Vilnių.

 

Šį kartą į pagalbą suskubo mūsų draugai – kirpykla „Dog Pearl“, esanti Perkūnkiemio g. 19. Iš pradžių atrodė, kad kelionė į kirpyklą bus problematiška – kalytė spurdėjo, nenustygo vietoje, tačiau atsisėdus kartu į automobilį, rodos, nerimas baigėsi. Kirpykloje mus pasitiko trys besišypsančios, malonios merginos. Truputį jaudinomės, ar Gintarinė nepabūgs vandens procedūrų, juk pasitikėjimą žmonėmis ji kartą jau prarado, tačiau pakliuvusi į profesionalų rankas, atsipalaidavo ir pasinėrė į tikrus SPA malonumus. Galbūt tik vienas momentas nelabai patiko mūsų herojei – džiovintuvas, bet kam juk patiktų griausmingus garsus leidžiantis ir į veiduką pučiantis tamsus monstras. Nepaisant to, mergytės džiaugsmą išdavė beveik visą laiką nevaldomai vizginama uodegėlė. Gintarinė gražėjo tiesiog akyse – kailiukas tapo purus ir žvilgantis, išryškėjo kontrastingi rausvi ir balti atspalviai. Gintarinė ir visa GGI komanda nuoširdžiai dėkoja už darbą „Dog Pearl“ kirpyklai ir jos komandai.

 

Šiuo metu ši nuostabi mergytė laukia šeimininkų „SOS gyvūnų“ filiale, esančiame greta PPC „Akropolis“. Ji linksma, ištikima ir pasiruošusi būti geriausia Tavo drauge. Nelik abejingas tam, kuris negali pasirūpinti savimi.

Jei nori prisijungti prie GGI savanorių komandos ir padėti šuniukams rasti namus, susisiek su „Kudliaus“ koordinatore Vaida (tel. nr.: 862282321). Laukiami visi aktyvūs žmonės, kurie gali padėti ne tik transportu, bet ir fotografavimu, reklamos kūrimu bei atliekant kitus darbus. Nelikite abejingi ir galbūt šiandien išgelbėsite vieną gyvybę.

Taip pat galite skaityti, kaip „Kudliaus” projekte dalyvavo Badis, Pienė, Atas, Trepsius, Saimonas, Simutė, Meksika, Smala, Mergaitė, Barsikas, Borgas, Džiulė, Justas ir Čarlis.

Taip pat skaitykite apie „Kudliaus” projekte dalyvavusius Knopkytę, Alaniją ir Bielką, Babaužį, Trepsių, Pupą, Mergaitę ir Barsiką, kurie jau rado namus.