Paskutinis šiais metais “Kudliaus” projekto dalyvis – Dingo

Paskelbta: 30 gruodžio, 2015 21:00

Mažas, mielas kudliukas pas mus atsidūrė dėl netinkamai susiklosčiusių gyvenimo aplinkybių, tačiau tikimės, kad dabar mūsų visų pastangų dėka jis pagaliau ras namus.

Šis “Lesės” prieglaudoje gyvenantis šunelis yra be galo mielas, jaukus ir geras, labai ištroškęs žmogaus meilės ir švelnių prisilietimų. Dingo jau nebe pirmos jaunystės (tikslaus amžiaus nežinome), tačiau labai energingas, judrus, visad nusiteikęs dūkti. Metams bėgant šuniukas tik įgavo daugiau patirties ir išaugo į labai protingą, neagresyvų ir imlų dresavimui vyruką. Gaila, nežinome jo istorijos, kaip jis atsidūrė prieglaudoje, tačiau jo elgesys automobilyje ir lauke, byloja, kad šuniukas buvo naminis, prižiūrėtas, dresuotas ir tikriausiai mylimas. Dingo puikiausiai elgėsi automobilyje bei vaikščiodamas su pavadėliu, o kol jį kirpo, kantriai laukė visą valandą, nei karto net nesuurgzdamas.

Dėkojame “Optimizmo” šunų kirpyklai už dar vieną indėlį į geresnį beglobių gyvenimą. Kaip visada žinome, kad ši kirpykla neapvils, priešingai, gausime net dar daugiau. Po vizito pas juos augintinį galima iškart vežti į parodą.

Kai šuniukas jau išgražintas, toliau belieka laukti to gerojo žmogaus, kuris priims Dingo į savo šeimą, kur jis bus mylimas ir prižiūrėtas. Dingo tiktų žmogui, kuris namuose nori ramybės, jaukumo, zinoma, kuris myli gyvūnus ir besąlygiškai rūpintųsi nauju draugu.

Dėl Dingo globos kreipkitės:

+370 60533452 Vesta

P.S. Kaip žinote, šunys nei moka vairuoti, nei turi automobilius, ypač jei jie yra beglobiai. Taigi skubiai ieškome žmonių, kurie retkarčiais galėtų padėti nuvežti kudlotą šuniuką iš prieglaudos į kirpyklą. Galbūt neturi daug laiko savanorystei, tačiau vis nori padėti gyvūnams? Nori užsidirbti karmos taškų? Nori žinoti, kad padėjai bejėgiam gyvūnėliui ne tik gerai jaustis, bet ir surasti naujus, mylinčius šeimininkus? Susisiek su „Kudliaus“ projekto koordinatore Vaida telefonu 862282321.

Taip pat galite skaityti, kaip „Kudliaus” projekte dalyvavo Badis, Pienė, Atas, Trepsius, Saimonas, Simutė, Meksika, Smala, Mergaitė, Barsikas, Borgas, Džiulė, Justas ir Čarlis.

Taip pat skaitykite apie „Kudliaus” projekte dalyvavusius Knopkytę, Alaniją ir Bielką, Babaužį, Trepsių, Pupą, Mergaitę ir Barsiką, kurie jau rado namus.

VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos

Vaida Šaltenytė